Bizzy Ball

Tootekood:  BR829983
Tarneaeg:  2-4 tööpäeva
* Suurus

Bizzy Ball on ideaalne mänguasi igavuse vältimiseks, kuid on ka suurepärane hobuste keskkonna rikastamise vorm. Keskelt saab mänguasja külge kinnitada Bizzy Lick Horse Licki (vt. eraldi tootena). Mänguasja ja lakkumise kombinatsioon tagab hobusele kauakestva tegevuse. Bizzi Balli täide on kivikõva koostisega ning seda on peaaegu võimatu hammustada. Seega püsib täide kaua ja pakub hobusele pikaks ajaks tegevust. Bizzy Ball stimuleerib lakkumist ja närimist ning seeläbi ka sülje tootmist, mis omakorda mõjutab seedesüsteemi positiivselt.

Tänu patenteeritud disainile saab seda mänguasja kasutada mitmel viisil: Bizzy Ball sobib suurepäraselt nii riputamiseks kui ka maapinnal kasutamiseks. Tugev disain talub hammustamist, viskamist ja kõiki muid mänguvorme. Mänguasja pinnal olevad muhukesed sobivad ideaalselt noortele hobustele, kes hambuvad. Sobib ideaalselt ka tegevuseks hobustele, kes kipuvad puud närima.

Bizzy Balliga on kaasas väikesed piparmündiõliga immutatud käsnad, mida saab mänguasja sisse panna. Lõhn kutsub hobust Bizzy Balliga tutvuma ja mängima, isegi kui hobune on lakkumise juba lõpetanud.

Komplekt sisaldab hoidikut ja nelja piparmündilõhnaga käsna, väikest pudelit piparmünditäidet käsnade jaoks ja riputamiseks köit.

Osta eraldi juurde Bizzy Ball lakukivi (NB! mitte tavaline likit lakukivi)

 

 

Sarnased tooted