EquiFirst Digestive Support lisand seedimisele 4kg

Hind: 69,00 € 48,30 €
Tootekood:  BR722015
Kaubamärk: 
Tarneaeg:  2-4 tööpäeva
Kogus :  

Kas teie hobune peab taluma suuri muutusi söötades, nt liikudes karjamaalt stabiilsele söödale? Söögiisu kaotus, hammaste krigistamine, korduv haigutamine jne. Lühidalt öeldes, kas teie hobuse seisund on halvenenud või kas soovite seedetrakti seedimist soodustavat lisatoetust? Avastage Equifirsti erihooldussarja seedetugi.

Seedetugi on toidulisand, mis toetab seedimist. See on spetsiaalselt loodud seedimise reguleerimiseks ja soolefloora optimeerimiseks.

• Lithothamnium on ookeanilised lubjarikkad vetikad. Selle lubjarikka vetika ainulaadse struktuuri tõttu vabanevad maos aeglaselt sellised mineraalid nagu kaltsium ja magneesium. See vähendab mao happesuse kõikumisi ja aitab kaasa mao tervislikule seinale.

• Siguril on tänu selles sisalduvale inuliinile probiootiline toime. Inuliin on toitaine, mis aitab heade soolebakterite kasvu.

• Lisatud probiootikum on spetsiifiline laktobatsillide tüvi, mis aitab säilitada soolefloora loomulikku tasakaalu.

Eespool nimetatud komponendid töötavad koos hobuse soolefloora optimeerimiseks, toetades soolestikus head seedimist.

JUHISED:

Soovitatav annus: 40 grammi 100 kg hobuse kehakaalu kohta päevas.

Ideaalis koos kontsentreeritud söödaga. Pärast annuse muutmist või kui eespool mainitud käitumist märgatakse, andke vähemalt 14 päeva.

KOOSTIS:

Nisujahu, mais, sigurijuurte pulber, maerl, dekstroos, pressitud mais, roosuhkur, sojajahu sööt, nisukliid, maisiõli, kaltsiumkarbonaat, fermenteeritud piimatooted

Maaletooja ByHand OÜ

(Ratsapood)

Sarnased tooted