Incrediwear tugiside hobusele

Tootekood:  IWG701B
Kaubamärk: 
Tarneaeg:  4-6 tööpäeva
* Suurus

Incrediwear tugisideme tekstiilikiusse on sisse kootud looduslikud vereringlust suurendavad elemendid. Need elemendid aktiveeruvad keha soojusega ning suurendavad vere voolu tekitades vibratsiooni raku seinas. See mitte ainult ei aita vähendada valu, jäikust, turset ja põletikku, vaid takistab lihastel kiirelt väsida ning kiirendab taastumist.

Incrediweari näol on tegu uudse ravimeetodiga. Vähe sellest, et toodetes olev germaanium ja süsinik on suutelised peegeldama tagasi soojust, mis kiirgub kehast, parandavad need kuskil 5 minutit peale kandma hakkamist kapillaarset verevarustust, mis muudab ainevahetuse oluliselt paremaks. Lisaks pärsib germaanium oma toimega prostaglandiini teket põletikulises koldes ja seetõttu väheneb valu või kui aus olla, siis seda ei tekigi ulatuses, mis tavaliselt.

Lisaks on paaril korral uurimusega avastatud, et neid tooteid profülaktiliselt kandes väheneb traumade hulk. Vähemalt selline efekt avastati jalgpalluritel ja on üsna kindel, et nii oleks ka hobustel e sporthobuste korral tasuks mõelda ennetavale kandmisele.

Toodet võib pesta pesumasinas kuni 30 kraadise veetemperatuuriga. Mitte kasutada kuivatit ega kuivatada kuuma radiaatori peal.

NB! antud toode ei ole tagastatav ega ümber vahetatav.

Sarnased tooted