Incrediwear tugiside hobusele

Tootekood:  IWG701B
Kaubamärk: 
Tarneaeg:  4-6 tööpäeva
* Suurus

Incrediwear tugisideme tekstiilikiusse on sisse kootud looduslikud vereringlust suurendavad elemendid. Need elemendid aktiveeruvad keha soojusega ning suurendavad vere voolu tekitades vibratsiooni raku seinas. See mitte ainult ei aita vähendada valu, jäikust, turset ja põletikku, vaid takistab lihastel kiirelt väsida ning kiirendab taastumist.

Siin minu isiklikud kasutuskogemused. Hakkasin tooteid oma hobuse tagajalgadel kasutama kui need olid pikka aega turses. Treeningul läks turse küll vähemaks kuid boksis seistes tuli see uuesti tagasi. Kasutasin sidemeid nii boksis kui treeningul. Suvel tegin peale treeningut pinded külma veega märjaks ning jätsin need hobusele jalga. Praeguseks hetkeks turset enam ei ole kuid kasutan neid treeningul siiski. Külmaga pigem jalgadele soojuse andmiseks.

Incrediweari näol on tegu uudse ravimeetodiga. Vähe sellest, et toodetes olev germaanium ja süsinik on suutelised peegeldama tagasi soojust, mis kiirgub kehast, parandavad need kuskil 5 minutit peale kandma hakkamist kapillaarset verevarustust, mis muudab ainevahetuse oluliselt paremaks. Lisaks pärsib germaanium oma toimega prostaglandiini teket põletikulises koldes ja seetõttu väheneb valu või kui aus olla, siis seda ei tekigi ulatuses, mis tavaliselt.

Lisaks on paaril korral uurimusega avastatud, et neid tooteid profülaktiliselt kandes väheneb traumade hulk. Vähemalt selline efekt avastati jalgpalluritel ja on üsna kindel, et nii oleks ka hobustel e sporthobuste korral tasuks mõelda ennetavale kandmisele.

Toodet võib pesta pesumasinas kuni 30 kraadise veetemperatuuriga. Mitte kasutada kuivatit ega kuivatada kuuma radiaatori peal.

Sarnased tooted