Ratsapood

30.01.2023
Ratsapood
Tihti on minult küsitud, kas ei ole plaani teha Ratsapoele igapäevaselt lahti olevat kauplust. Lihtne vastus on "ei", pikem vastus järgneb allpool...
Ratsapood asub väikeses Viljandi linnas, kuhu ei ole ärilistel kaalutlustel mõistlik sellist poodi teha. Mis aga veelgi olulisem, poe mittepidamine on andnud Ratsapoele võimaluse poepidamise kulud säästa ning suunata see osa meie ratsaspordi toetamisele.
Juba algusaegadest on Ratsapood toetanud nii väikeseid kohaliku tähtsusega võistluseid kui ka suurvõistluseid. Märkigem siinkohal ära Ponikarika toetamise läbi mitme hooaja, meie koolisõitjad, amatöörkoolisõitjad, Pärnu Classic, lugematul arvul auhindu võistlustel üle Eesti.
Sirvides täna vanu fotosid on tore näha, et kunagised lasteklassides auhinna saanud on nüüdseks juba suured ja tublid ratsasportlased.
Teine ja mitte vähem tähtis asjaolu, miks Ratsapood vaid e-poes kaupa müüb on fakt, et nii saab hoida toodete hinnad oluliselt madalamad. Mina isiklikult vaatan alati kaupa ostes lisaks kvaliteedile ja minule-mu hobusele sobivusele ka mõistlikku hinda.
Tänud kõigile, kes Ratsapoega koos on toetanud Eesti Ratsasporti.